Bezpłatna biblioteka

Ibuk.plBezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra. Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych, wydane przez renomowane polskie oficyny.
Czytaj więcej

Bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni dla pielęgniarek i położnych oraz studentów kierunku pielęgniarstwo i kierunku położnictwo.

Załączniki:
Pobierz plik (instrukcja PIN.pdf)instrukcja PIN.pdf[ ][ ]285 kB
Pobierz plik (Wniosek dla zarejestrowanych.doc)Wniosek dla zarejestrowanych.doc[ ][ ]38 kB
Pobierz plik (Wniosek dla studentów.doc)Wniosek dla studentów.doc[ ][ ]39 kB

Szanowni Państwo,

W imieniu Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informujemy, że mogą Państwo uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni www.libra.ibuk.pl

Zgodnie z Uchwałą Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych z dnia 29 września 2015 r. w sprawie zawarcia umowy z wydawnictwem Naukowym PWN SA na dostęp do wirtualnej czytelni z oferty mogą skorzystać pielęgniarki i położne oraz studenci kierunku pielęgniarstwo i kierunku położnictwo.

W celu otrzymania bezpłatnego dostępu do czytelni, pielęgniarki i położne w OIPiP, której są członkami a studenci kierunków pielęgniarstwo i położnictwo – w dowolnej okręgowej izbie pielęgniarek i położnych – wypełniają i składają wniosek (dla zarejestrowanych pielęgniarek i położnych, dla studentów pielęgniarstwa i położnictwa) o nadanie dostępu do Serwisu IBUK. Po weryfikacji wniosku na adres poczty elektronicznej otrzymają Państwo kod PIN, który uprawnia do rejestracji i korzystania z serwisu na platformie IBUK Libra.

Dzięki dostępowi online mogą Państwo przez całą dobę korzystać z księgozbioru, który zawiera do kilkuset wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych i popularnonaukowych w języku polskim. Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania a katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Adresy i telefony Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych 

Instrukcja dodanie kodu PIN.

Życzymy miłej lektury.

 

Paweł Jędrysiak

Centralny Rejestr Pielęgniarek i Położnych

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych

Nasze profile społecznościowe

 

facebook  twitter  youtube